O Σπήλιος Φλώρος - aka Freddo Comedino - είναι stand up κωμικός από το 2016 και ασχολείται με το Youtube από το 2020. Στο Podcast-Vidcast "Δεν παίζει άγχος" φέρνει καλεσμένους που
Ούτε τριήμερα ούτε τίποτα δεν μπορεί να σταματήσει το ποντκαστ. Τώρα αν διαβάζετε την περιγραφή τον Αύγουστο να πω ότι τώρα είναι το τριήμερο της 25ης αλλά εμείς δεν πάμε τριήμερα,
Ποιος είπε οτι το Temu είναι μόνο για τρολιες;
Πηρα μεχρι και Temoni για το Tesla απο το Temu!
Ενα Vlog απο το πρόσφατο Athens Trip μου που μιλάμε γιατι είμαστε οτι χειρότερο